Program 2019 - Festival

Program 2019

Mezinárodní hudební festival  13.6. - 16.6.2019

 


Čtvrtek 13.6.2019

Česká Kamenice
Zahajovací koncert, Kostel sv. Jakuba St. 

18:00Hudba Hradní stráže a Policie ČR pod vedením plk. MgA. Václava Blahunka
 


Pátek, 14.6.2019

Česká Kamenice
Soutěž big bandů do 25 let – Dům kultury Česká Kamenice

9:00Slavnostní zahájení soutěže
9:10 - 9:30Big Band ZUŠ - Děčín
9:45 - 10:05Big band teplické konzervatoře
10:20 - 10:40Big Band Storm - Slovensko
10:55 - 11:15Junior Big Band ZUŠ Litvínovh
11:30 - 11:50Feverband Praha
11:50 - 13:00Přestávka
13:00 - 13:20Taneční orchestr ZUŠ Roudnice n.L.
13:35 - 13:55Konzervatórium Žilina - Slovensko
14:10 - 14:30Junior Big Band ZUŠ Vysoké Mýto
14:45 - 15:05Young Moravia Jazzband – Zlín
15:20 - 15:40Z.U.B.B. Praha Modřany
15:40 - 16:30Porada poroty MHF
16:30 - 17:30Seminář s porotci
 


.

Česká Kamenice
Náměstí Míru

11:30 - 12:15Big Band ZUŠ Děčín
12:30 - 13:15Big band teplické konzervatoře
13:30 - 14:15Feverband - Praha
14:30 - 15:15Junior Big Band Litvínov
15:15 - 15:30Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže ,, BAREVNÁ NOTA“
15:30 - 15:50Vystoupení vítězů soutěže ,, Budeme si zpívat“
15:50 - 16:25Konzervatórium Žilina - Slovensko
16:40 - 17:15Junior Big Band ZUŠ Vysoké Mýto
17:30 - 18:05Young Moravia Jazzband – Zlín
18:20 - 18:55Z.U.B.B. Praha Modřany
19:00Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Big Bandů
20:00Host festivalu: Swingless Jazz Ensemble se sólisty Felixem Slováčkem, Martinem Vetrákem a Danielem Bartákem
21:00Společenské setkání vedoucích orchestrů a hostů festivalu se zástupci města

 


Sobota 15.6.2019

Česká Kamenice
Soutěž big bandů nad 25 let – Dům kultury Česká Kamenice

9:00Slavnostní zahájení soutěže
9:10 - 9:30Krammer Big Band - Maďarsko
9:45 - 10:05Klangfarben e. V. Jonsdorf - Německo
10:20 - 10:40J.J. Big Band - Praha
10:55 - 11:15Brass Band Oborniki - Polsko
11:30 - 11:50Swingless Jazz Ensemble – Slovensko
11:50 - 13:00Přestávka
13:00 - 13:20The New Town Swing Orchestra Dresden - Německo
13:35 - 13:55Siemens Big Band Berlin - Německo
14:10 - 14:30Swing Band Tábor
14:45 - 15:05Příbramský Big Band
15:10 - 16:00Porada poroty MHF
 


.

Česká Kamenice
Náměstí Míru

10:00Slavnostní průvod dechových orchestrů a mažoretkových formací městem
11:00 – 12:00Monsterkoncert dechových orchestrů: DO Haná, DOM Roudnice n.Labem, DO ZUŠ Chlumec n. Cidlinou, Harmonie 1872 Kolín, DH Magdalenka, Csömör Youth Brass Orchestra
12:00 – 12:45Klangfarben e. V. Jonsdorf - Německo
13:00 - 13:45Brass Band Oborniki - Polsko
14:00 - 14:45J.J. Big Band - Praha
15:00 - 15:45The New Town Swing Orchestra Dresden - Německo
16:00 - 16:45Siemens Big Band Berlin - Německo
17:00 - 17:45Swing Band Tábor
18:00 - 18:45Příbramský Big Band
19:00Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Big Bandů
20:00Hlavní host festivalu - orchestr - TOP DREAM COMPANY
21:00Společenské setkání vedoucích orchestrů a hostů festivalu se zástupci města

Doprovodný program

 


Pátek 14.6.2019

Děčín
Masarykovo náměstí

14:00 - 14:45Big Band Storm - Slovensko
15:00 - 15:45Taneční orchestr ZUŠ Roudnice nad Labem
15:50 - 16:10Mažoretkové vystoupení DDM Děčín
16:15 -17:00Dechová hudba Magdalenka - Slovensko
17:15 - 18:00Dechový orchestr Haná
18:00 -19:00Monstrkoncert: DH Magdalenka, DO Haná, DOM Roudnice n.L., Harmonie 1872 Kolín
19:15 -20:00Zespól Piesni i Tańca MARYNIA – Polsko
20:00Host festivalu: PETR VONDRÁČEK se skupinou LOKOMOTIVA

 


 


Sobota 15.6.2019

Děčín
Masarykovo náměstí

14:00 - 14:20Folklórní soubor Lužičan
14:30 - 15:15Krammer Big Band - Maďarsko
15:30 - 16:15Dechový orchestr ZUŠ Chlumec nad Cidlinou a Mini Střípky Olešnice
16:30 - 17:15Csömör Youth Brass Orchestra - Maďarsko
17:30 - 18:15Destination - Maďarsko
18:30 - 19:15Harmonie 1872 Kolín a mažoretky Srdíčko Kolín
19:30 - 20:15Folklórní soubor Jarošovci
20:30 - 21:30Swingless Jazz Ensemble Slovensko se svými sólisty a hosty

 

 


.

Rumburk
Lužické náměstí

14:00 - 14:45Big Band Storm - Slovensko
15:00 - 15:45Spielmannszug Ortrand e.V. - Německo
16:00 - 16:45Dechová hudba Magdalenka a Mažoretky ZUŠ Přelouč
17:00 - 17:45Zespól Piesni i Tańca MARYNIA - Polsko

Hřensko
.

15:00 - 15:45Folklórní soubor Jarošovci
16:00 - 16:45Dechový orchestr Haná

Pirna
Náměstí

14:30 - 15:15Taneční orchestr ZUŠ Roudnice n.L.
15:30 - 16:15Dechový orchestr mladých Roudnice n.L. a Novoborské mažoretky

 


Neděle 16.6.2019

Bad Schandau
Náměstí

11:00 - 11:45Swingless Jazz Ensemble – Slovensko
12:00 - 12:45Dechový orchestr Haná
13:00 - 13:45Taneční orchestr ZUŠ Roudnice nad Labem
14:00 - 14:45Folklórní soubor Jarošovci
15:00 - 15:45Dechový orchestr mladých Roudnice nad Labem a Novoborské mažoretky
 


.

Pirna
Náměstí

11:00 - 11:45Swing Band Tábor
12:00 - 12:45Dechový orchestr ZUŠ Chlumec nad Cidlinou a Mini Střípky Olešnice

Arnoltice u Děčína

10:00 - 10:45Harmonie 1872 Kolín a mažoretky Srdíčko Kolín
11:00 - 11:45Zespól Piesni i Tańca MARYNIA - Polsko
12:00 - 12:45J.J. Big Band - Praha