Výsledková listina 2019 - Festival

Výsledková listina 2019

PETR VONDRÁČEK SE SKUPINOU LOKOMOTIVA
24 května, 2019
FESTIVAL JE PŘESUNUT NA PŘÍŠTÍ ROK
22 dubna, 2020

Soutěž Big bandů do 25 let


Zlaté pásmo

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Konzervatórium Žilina

  1. msto: Young Moravia Jazz Band
  2. místo: Z.U.B.B. Praha Modřany
  3. místo: Junior Big Band Litvínov


Stříbrné pásmo

  • Junior Big Band ZUŠ Vysoké Mýto
  • Feverband


Bronzové pásmo

  • Taneční orchestr ZUŠ Roudnice nad Labem
  • Big Band Storm
  • Big Band ZUŠ Děčín


Cena za sólový výkon

  • Hra na trombon – Tereza Bártová (Feverband)
  • Zpěv – Anna Křížová (Junior Big Band Litvínov)
  • Hra na altsaxofon – Matěj Novák (Konzervatórium Žilina)
  • Hra na altsaxofon – Vojtěch Palisa (Young Moravia Jazz Band)
  • Hra na bicí nástroje – Vojtěch Soukup (Junior Big Band Litvínov)
  • Hra na bicí nástroje – Šimon Kráčalík (Young Moravia Jazz Band)

Soutěž Big bandů nad 25 let


Zlaté pásmo:

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Klangfarben e. V. Jonsdorf

  1. místo: Big band teplické konzervatoře
  2. místo: The New Town Swing Orchestra Dresden
  3. místo: Swingless Jazz Ensemble


Stříbrné pásmo

  • Příbramský Big Band
  • J.J. Big Band
  • Brass Band Oborniki


Bronzové pásmo

  • Krammer Big Band
  • Swing Band Tábor
  • Siemens Big Band Berlin


Cena za sólový výkon

  • Zpěv – Daniel Smith (The New Town Swing Orchestra Dresden)
  • Zpěv – Renata Tousková (Swing Band Tábor)
  • Zpěv – Petra Bártová (Swing Band Tábor)
  • Pěvecké kvarteto (Big band teplické konzervatoře)
  • Hra na klarinet – Zuzana Č ajková (Big band teplické konzervatoře)
  • Hra na saxofon – Adéla Wiedemannová (Big band teplické konzervatoře)
  • Hra na klavír – Přemysl Zíka (Příbramský Big Band)
  • Tenor saxofon -Pavol Litauszki (Swingless Jazz Ensemble)
  • Za originální aranžmá – Lukasz Strzepka (Brass Band Oborniki)
  • Hra na klavír – Richard Heinrich (Klangfarben e. V. Jonsdorf)
  • Za zpěv a hru na bicí – Carin Heder (Klangfarben e. V. Jonsdorf)


Autorská soutěž

  1. místo: Už ani MUK, pane D. – Josef Čechtický (Swing Band Tábor)
  2. místo: Busters Blues – Rene´ Bornstein (The New Town Swing Orchestra Dresden)
  3. místo: Aprílová sobota – Jan Karez (J.J. Big Band Praha)